środa, 20 maja 2015

Skoro jesteśmy po zaręczynach zatem planujemy pobrać się za jakiś rok czasu, data ślubu i wesela ciągle jest sprawą wymagającą pewnych ustaleń, bo musimy to wszystko jakoś opanować a głównie zsynchronizować.

Głównie dla nas szczególnie ważna jest muzyka, więc musimy zrobić wszystko, ażeby zamówić odpowiedni zespół muzyczny na wesele i oprawę muzyczną podczas ślubu, to są dla nas główne sprawy. My także trochę muzykujemy dlatego jest to tak znaczące. Na nieszczęście nie raz byłam na przyjęciu weselnym gdzie zespół muzyczny na wesele zepsuł imprezę, bo albo bardzo marnie grali, bądź licho wypadli wokalnie, czy też po prostu niewiele grali i były nudy co 3-4 numery przerwa po 15-20 minut. Dla {mnie|nas to żenada.

zespół na weseleDo tej pory słyszeliśmy na żywo zaledwie jeden zespół weselny, jaki nam wpadł w uch, dziewczyna super śpiewała, mężczyzna także nieźle a do tego były akustyczne instrumenty bębny a także saksofon. Ubóstwiam saksofon, zwłaszcza taki zachrypnięty. Na weselu jak znalazł, albowiem ekstra sprawdza się nie tylko na estradzie, ale także zagra coś pod domem, lub będzie akompaniował gościom weselnym w trakcie przyśpiewek przy stole. Wprawdzie mój ojciec chciałby akordeon, ale dla mnie akordeon to trochę nie te klimaty, jakich pragnę.

Jak na razie poszukujemy dalej. Wesele odbędzie w Łodzi, ale orkiestry weselnej wyszukujemy w rozmaitych miastach, byle nie za daleko. Może to być zespół na wesele z Warszawy, czy Krakowa, byle zapewnili czad i zabawiali wszystkich gości. Tylko nie jakimś disco polo, mimo iż ociupinkę może być, skoro niektórzy uwielbiają takie klimaty, jednakże dla nas to nie do pojęcia.

Ja nie wiem co to będzie jak orkiestra na wesele to już ogromny kłopot, a tu jeszcze trzeba wybrać odpowiedni dom weselny, kogoś kto wykona dekorację w kościele i w domu weselnym, filmowca, fotografa na ślub oraz nauczyć się wywijać na parkiecie w jakiejś szkole tańca, by pierwszy taniec wypadł jak w „Tańcu z gwiazdami”, nie myśląc już, iż trzeba wybrać suknię ślubną i garnitur dla mojego przyszłego. Trochę to będzie trwało, lecz wesele ma się tylko raz.

czwartek, 30 października 2014

Na uroczystości weselne zapraszamy paru gości, familię oraz najbliższych kumpli. Wszyscy organizatorzy wesel patrzą po największej części, na to żeby jedzonka były wyborne a także sute, ponieważ rozumie się samo przez się "Polak głodny to zły".

Tymczasem wesele to szczególnie wystrzałowa rozrywka do rana przy dźwiękach muzyki, jaką tak bywa gwarantuje zespół muzyczny, oraz raczej rzadziej DJ. Koniecznym z tej przyczyny jest wytypowanie takiego zespołu na wesela w gąszczu ofert (zobacz: zespół weselny).

Znaczące jest ażeby taka orkiestra weselna była uniwersalna, czyli tak aby miała duży repertuar piosenek, albowiem przecież obecnie goście różnej muzyki słuchają a każdy by chciał usłyszeć coś co lubi.

Wiele przyszłych par młodych szuka zespołów muzycznych na forach weselnych, gdzie forumowicze dzielą się wzmiankami odnośnie do rozlicznych zespołów na wesele co pozwala zawęzić nieco krąg kapel. Ale najistotniejsze jest aby zespół weselny był taki jaki Wy, czyli przyszli nowożeńcy sobie wymarzyliście, bowiem każdy ma różny gust i to co się podoba innym parom młodym, lub internautom wypowiadającym się odnośnie do zespołów, nie zawsze musi odpowiadać Wam.

poniedziałek, 28 lipca 2014

atrakcja weselnaW szeregu przypadków na przestrzeni aranżowania przyjęcia weselnego, przyszłe pary młode wymyślają rozmaitego rodzaju atrakcje na przyjęcie weselne. W większości wypadków są to fontanny z czekolady bądź z jakimś trunkiem, pokazy ognii sztucznych, puszczanie lampionów, lub crazy booth itd. Dzisiaj za pośrednictwem aplikacji mobilnej na smartfony z systemem android oraz iOS jesteśmy w stanie zapewnić kolejną atrakcję. I to nie jedynie w dzień uroczystości, ale poprzez cały okres przygotowywań do tego jakże ważnego dnia.

Wedding Party - dla kogo i po co ?

Wedding Party to aplikacja tak dla przyszłej Pary młodej, jak i wszystkich gości.

Wystarczy zarejestrować w aplikacji swojego szykowanego wesela i od tego momentu przyszli młodzi mogą:

  • umieścić wszelakie informacje dotyczące urządzanego przyjęcia weselnego. To znaczy datę, miejsce, porę, mapę dojazdu itp. itd.
  • zamieścić swoją historię, kiedy się zaznajomiliście i generalnie jak doszło do tego co teraz organizujecie, to znaczy do zawarcia związku małżeńskiego i wesela.
  • zaprosić gości za sprawą e-mail bądź też sms-em
  • publikować swoje foty
  • mają możliwość możliwość wymiany zdań z gośćmi (można np. radzić się czy ta orkiestra na wesele będzie atrakcyjny, lub czy ta suknia ślubna się podoba itd.)

Dla poproszonych gości, którzy zarejestrują się dzięki tej aplikacji przygotowane jest:

  • profil użytkownika w którym każdy zaproszony ma możliwość napisać nieco więcej o sobie. Dzięki temu goście mają okazję przedstawić się już przed weselem, dzięki czemu będą pewno bardziej zintegrowani.
  • dostęp do wszystkich wiadomości publikowanych przez przyszłą Młodą parę, oraz sposobność komentowania na specjalnie do tego zamiaru przygotowanej tablicy (ang. dashboard)
  • wrzucanie zdjęć, które biesiadnicy pstrykną zarówno w ciągu szykowań do zawarcia związku małżeńskiego i wesela.


Po ślubie i przyjęciu weselnym Młoda para może te wszystkie fotografie posegregować w albumie dodatkowo przygotowanym w aplikacji Wedding Party i użyczyć ten album wszystkim którym zechcą.

Takie nieprofesjonalne fotki z perspektywy gości weselnych, a nie zawodowego fotografa, niechybnie spowodują wszystkim niezłą uciechę podczas oglądania.

Oczywiście absolutnie aplikacja ta nie ma zamysłu zastąpić fotografika, który stworzy profesjonalny dokument z ceremonii ślubnej a także wesela. Ma tylko być dodatkową atrakcją weselną, ot taką zwyczajną atrakcją.

źródło: Blog zespołu weselnego Haliśka Band

środa, 07 maja 2014

Organizujesz przyjęcie weselne, bankiet czy innego rodzaju uroczystość na pewno będziesz potrzebował poszukać kogoś kto zapewni odpowiednią oprawę muzyczną. Podjąć decyzję czy będzie to Disc Jockey, czy raczej weselny zespół muzyczny. A może człowiek orkiestra ?
Przy wyborze na pewno zwracamy uwagę na ceną. Cenowo więc przewagę mają DJ i człowiek orkiestra, których wynajęcie będzie atrakcyjniejsze od wynajęcia zespołu muzycznego. Ale czy są w stanie zapewnić taką zabawę, tego nie wiemy.
Na co warto zwrócić uwagę wynajmując weselny zespół muzyczny ? Na pewno powinniśmy posłuchać wiele utworów przez nich zaśpiewanych. Najlepiej na żywo, może to być DVD weselne czy z jakiegoś bankietu, lub może uda nam się zobaczyć ich osobiście na jakiejś imprezie.
A gdy spodoba nam się ich wykonanie, głos wokalistki czy wokalisty powinniśmy się spotkać z nimi w celu uzgodnienia paru spraw. Na przykład zapoznać się z ich listą utworów. Pozwoli nam to stwierdzić czy dany weselny zespół muzyczny nada się na naszą imprezę. Poszukując zespołu na wesele potrzebujemy taki, który ma szeroki repertuar. Powinien znać piosenki zarówno starsze jak i te najnowsze dla młodszej części uczestników wesela.
Band taki winien mieć wprawę w prowadzeniu imprez takiego rodzaju. Powinien też zarówno grać do tańca, jak i umieć zabawić gości przy stołach grając np. ogólno znane piosenki biesiadne, które zaśpiewają razem z gośćmi, wciągając ich tym samym do wspólnej biesiady.
Do obowiązków takiego zespołu należy także poprowadzenie oczepin i różnego rodzaju konkursów i zabaw, a także na życzenie powitać gości pod domem Pani Młodej grając skoczne kawałki itp.


Oczywiście nie wspomniałem o kulturze osobistej każdego muzyka z zespołu muzycznego, oraz o współpracy z gośćmi co jest również bardzo ważne podczas naszego przyjęcia.
Podsumowując wszystkie atrybuty jakie powinien posiadać zespół na wesele, mogę śmiało stwierdzić, że zespół na wesele - Haliśka Band spełnia wszystkie najważniejsze punkty. A po więcej informacji zapraszamy na stronę WWW: haliskaband.republika.pl

środa, 27 listopada 2013

Wypożyczenie sali weselnej na 100 bądź więcej osób to pokaźne kwoty, wobec tego powinno się zadbać by za te kwoty otrzymać przyzwoitą usługę.


Jeżeli z jakichś powodów lokal jest niechętny do podpisania z wami umowy, to powinien Wam się wówczas uruchomić „alarm ostrzegawczy”. Albowiem pewnie szef sali ma nie do końca solidne zamiary wobec Was. Pożądane byłoby w takim przypadku zastosować maksymę „Nie ma umowy – nie ma rozmowy”.
Kolejna sprawa to co w tej umowie się znajdzie. Im bardziej drobiazgowo opisane będą elementy, które lokal zobowiązuje się zawarować tym istnieje większa szansa, że rzeczywiście wypełnią swoje obietnice.
{Dobrze jest|Należałoby wyznaczyć czas trwania imprezy, ilość obsługi, liczbę posiłków i szczegółowe napisanie menu (jako na przykład aneks do umowy). Powinno się również ustalić opłatę za tzw. „talerzyk”, oraz wszystkie przypuszczalne koszty poboczne.
O tym, że umowę bezwarunkowo musicie przeczytać nim ją podpiszecie prawdopodobnie nie trzeba przypominać. Najlepiej poproście jednak o szablon umowy już na pierwszym spotkaniu albo mailowo, aby na spokojnie przeanalizować ją w domu, zanim podejmiecie końcową decyzję.

Opłata i skryte koszty (korkowe, dopłaty za wystrój, tort, owoce itd.)

W wielu salach weselnych należność oferowana jako należność od osoby nie zawiera niektórych detalów wesela, zatem powinno się pytać, pytać i jeszcze raz pytać. O ile nie zadziwia ponadplanowe rozliczanie takich atrakcji jak bufetowy, ruszt czy show cooking (płomieniste {szynki|mięsa|mięsiwa itp.), fondue, lub prezentacja fajerwerków, to doliczanie za takie rzeczy jak tort, podświetlenie ściany , czy nawet owoce i produkty cukiernicze jest już mniej normalne. Wskutek tego trzeba zapytać o praktycznie wszelki szczegół składowy przyjęcia weselnego.
Pamiętajcie również, że nie zawsze taniej bądź drożej znaczy porządniej czy marniej – tutaj naprawdę nie ma reguły i musicie kierować się waszym wyczuciem.
Wybór sali bankietowej z uwagi na opłatę jest tym cięższy, iż większość należności jest w danym regionie na podobnym poziomie. W takim przypadku będziecie pewno dobierać najlepszą propozycję przy tej samej cenie.


Nie zapomnijcie też postawić pytanie o zaliczkę bądź zadatek – jak wiele wynosi, kiedy musicie jego sfinansować, oraz co dzieje się z tą zaliczką w wypadku niewywiązania się jakiejś ze stron z umowy. Powinno się poczytać o tym trochę na forach prawniczych (szukaj np. na www.onet.pl), gdyż na przekór pozorom zaliczka i zadatek to nie jest to samo.

czwartek, 25 kwietnia 2013

W jaki sposób dopasować bieliznę na ślub – nieco ważnych rad od marki Lupoline. Stylizacja ślubna to przede wszystkim ślubna suknia, buty a także precjoza. Coraz to więcej kobiet przed tym ważnym dniem korzysta z usług stylistów, albo ślubnych doradców, bo chcą mieć pewność, iż wszelkie szczegóły konfekcji będą perfekcyjnie skomponowane. W trakcie przygotowań na nieszczęście mało uwagi poświęcamy na dobór bielizny. Choć porządnie dostosowana, może właściwie wymodelować figurę i zagwarantować komfort na cały wieczór.
Bielizna ślubna powinna być modna i zarazem nie odznaczać się pod suknią. Poprawnie dopasowana jest podstawą każdej stylizacji. Także tej najistotniejszej – ślubnej. Pasujący stanik kształtuje biust, zdoła powiększyć, czy też podnieść, co też ma ogromny wpływ na postawę panny młodej.
Przeto w najświeższej kolekcji bielizny ślubnej Lupoline nadchodzące mężatki wypatrzą dla siebie delikatne i kobiece komplety, zaprojektowane z dbałością o każdy element. Miseczki stworzone są z pianki micro, wskutek czego idealnie dostosowują się do biustu. Dodatkowym walorem są odpinane ramiączka i wkładka typu push-up, która może powiększyć biust nawet o jeden rozmiar.
Kolejnym niezbędnym czynnikiem ślubnej stylizacji są pończochy. Zmysłowo uwydatniają żeńskie nogi. Delikatnie przezroczyste, z koronkowym wykończeniem a także paskami silikonowymi gwarantują wygodę, dodają elegancji oraz zmysłowości.
„Panny młode, kompletując ślubną stylizację, często nie doceniają znaczenia bielizny. Tymczasem ten wyjątkowy atrybut kobiecości będzie zniewalająco wyglądać, przyciągać uwagę mężczyzny, pobudzać fantazję i rozpalać jego zmysły. Nasza bielizna zaprojektowana jest tak, aby zapewnić wygodę i komfort, a jednocześnie dodać pewności siebie. To niezbędnik każdej panny młodej” – mówi Mariola Hundziak, Marketing Director Lupoline.
 Kompletując bieliznę do ślubu, nie można pominąć podwiązki. Niebieska i noszona na lewej nodze ma zagwarantować przyszłemu małżeństwu szczęście. Wybierając podwiązkę koniecznie sprawdźmy jej wymiar – nie powinna być nadto luźna, ażeby nie zsuwała się z nogi, ani nadto mała, ażeby nie piła. Firma Lupoline oferuje obszerny zakres bielizny damskiej – od wielu wzorów staników i fig, poprzez bieliznę dla karmiących mam i wygodne piżamy, po seksowne koszulki i bieliznę erotyczną. Osiągalne w zależności od modelu są miseczki od A do H, numery od 36 do 48 i od S do XL. Pas do pończoch to koszt ok. 50 zł, ceny biusthalterów zaczynają się już od 25,99 zł, a koszulki to wydatek od 99 zł.

Więcej danych na www.sklep.lupoline.com.pl

Bielizna - patrz: http://pl.wikipedia.org/wiki/Bielizna

piątek, 19 kwietnia 2013

Jak wyglądają polskie wesela ? Co trzeba przewidzieć podczas planowania uroczystości ślubu i przyjęcia weselnego ? Te i inne sprawy poruszone są w poniższym artykule, który jest dokończeniem artykułu Polskie tradycje - Wesele cz.1

Do spraw muzycznych na ogół wynajmowany jest zespół na wesele wraz z wokalistą. Odgrywane są piosenki przystosowane do gustów wszystkich pokoleń znajdujących się na przyjęciu weselnym. Zdarza się niekiedy wynajęcie DJ-a, włączającego muzykę z płyt, jest to niemniej jednak wyjście mniej modne. Przyjęcie weselne uważane jest za udane, pod warunkiem że młodzi i ich goście świętują do białego rana. Każdy z gości proszonych na uroczystość powinien zazwyczaj zatańczyć przynajmniej jeden taniec z którymś z nowożeńców. Udane przyjęcie weselne jak jak się mawia zależy od tego jaki się weźmie zespół muzyczny i jak apetyczne jest jedzenie.
Po pierwszym posiłku odbywa się najczęściej pierwszy taniec nowożeńców, na ogół do ich ukochanej piosenki. Od tego czasu do tańca sukcesywnie dołączają pozostali biesiadnicy. 
O dwunastej w nocy odbywają się tradycyjne oczepiny. Panna młoda rzuca za siebie, w tłum złożony z kobiet niezamężnych, welon bądź wiązankę ślubną. Ta, która pochwyci trofeum, wg tradycji jako pierwsza wyjdzie za mąż. Jednakowo, Pan Młody rzuca za siebie muszkę, w ten sposób typując singla, który najszybciej zajdzie na ślubny kobierzec. Następnie odbywa się wspólne krojenie tortu ślubnego, w sposób, który ma symbolizować spójność małżeńską.
Polskie przyjęcie weselne posiada niesłychanie bogatą wiekopomną tradycję. Pojedyncze jego etapy łączą się z obyczajami uprawianymi od dziesiątków pokoleń. W czasie imprezy goście wznoszą liczne toasty, hulają przy głośnej, tanecznej muzyce, którą gwarantuje zespół na wesele. Przez zespół weselny aranżowane są przeróżne żartobliwe konkursy i zabawy.

Wesele jest to wyborna szansa, by poszczególni członkowie familii, którzy na co dzień nie mają możności spotykania, porozmawiali ze sobą. Familia Pana Młodego i Panny Młodej, ma szansę do przełamania lodów w trakcie wspólnych tańców i spożywania napojów procentowych. W ten sposób wszyscy biesiadnicy poznają się na nieco mniej formalnym gruncie.

środa, 17 kwietnia 2013

Wesele w polskiej tradycji to najistotniejsza i najhuczniej świętowana uroczystość rodzinna. W trakcie tego wydarzenia zbiera się przeważnie bliższa i dalsza familia Pary Młodej.
weseleFamilie narzeczonych przygotowują się do ceremonii ślubnej a także wesela czasem już parę lat przed przewidywanym terminem. Zbierają pieniądze, uzgadniają z restauracją, oraz  z orkiestrą na wesele wszelakie szczegóły. Na ogół w te czynności angażowani są członkowie obu rodzin, tak Panny Młodej, jak i Pana Młodego. Jest to okazja do wzajemnego zapoznania łączących się rodzin. Niestety nieraz jest to także powód sprzeczek i wieloletnich antypatii.
Standardowo początek świętowania ślubowania, zaczyna się zaraz po ceremonii odbywającej się w USC lub kościele. Nowożeńcy, po odebraniu gratulacji a także prezentów od obecnych gości, jadą np. bryczką przystrojoną w bukieciki, tasiemki, bądź baloniki oraz serduszka. Za młodymi podążają goście. Cały sznur samochodów czyni multum harmideru trąbiąc klaksonami. 
Po przybyciu nowożeńców na miejsce imprezy weselnej, jest ona witana tradycyjnie muzyką przez orkiestrę weselną, oraz chlebem i solą przez rodziców pary młodej. Potem wznoszony jest toast, po którym młodzi zwyczajowo rozbijają kieliszki rzucając nimi za siebie. Następny toast, na ogół w postaci kieliszka szampana, jest wznoszony na cześć Pary Młodej przez wszystkich gości weselnych. 
Później goście siadają przy stołach, gdzie spożywają pierwszy posiłek, zwykle w postaci zupy (w szczególności często serwowany jest rosół) a także drugiego dania. Serwowane są duże ilości mięsiw, surówek i sałatek. Stoły na polskich weselach wręcz uginają się od ilości wyśmienitych dań. Wyborne wędliny, ciasta, galarety, jaja nadziewane, to jedynie część z pyszności, którymi delektują się goście. W trakcie trwania przyjęcia weselnego, kelnerzy podają ciepłe posiłki: kapustę, barszczyk z krokietem, a także lody, kawusię i herbatkę itp..
Na stołach nie może również zabraknąć alkoholu, którym na ogół jest wódka, serwowana jest przez wybranego członka familii, który kluczy z koszykiem między gośćmi i ma obowiązek przypilnować, by nikt nie posiadał opustoszałego kieliszka.

więcej na: Polskie tradycje - Wesele cz.2

sobota, 30 marca 2013

Oprawa muzyczna jest jednym z ważniejszych czynników, które przesądzają o powodzeniu przyjęcia weselnego. Musimy zadecydować czy chcemy wynająć zespół na wesele czy didżeja, który poprowadzi nasze przyjęcie weselne ?


W internecie znajdziecie mnóstwo ofert tyczących się oprawy muzycznej imprez okolicznościowych - zespołów muzycznych, orkiestr bądź didżejów. Nie wszystkie z nich są wiarygodne, więc warto skrupulatnie sprawdzić zdolności kandydatów poprzez posłuchanie jakichś nagrań, czy zebranie opinii u rodziny. Prowadzenie tak długiej imprezy jaką jest przyjęcie weselne, wymaga wprawy oraz sporej wiedzy. Uroczystość, która będzie trwała całą noc powinna mieć swoją dynamikę . Zespół muzyczny winien zadbać o to, ażeby wszyscy weselnicy bawili się aż do białego rana. Zarówno młodsi jak i starsi.
Jeśli zdecydujecie się na zatrudnienie zespołu na wesele lub didżeja, rozważcie które kawałki chcielibyście (lub nie) usłyszeć na swojej imprezie. Wybór repertuaru jest niezwykle znaczącą kwestią. Powinien on opierać się na znanych utworach, a przy okazji na piosenkach weselnych.
Dj będzie prezentował oryginalne wersje utworów grając je z płyt, albo z plików mp3. Jego repertuar jest właściwie nieograniczony i zależy jeno od ilości MP3, które weźmie ze sobą. Jeśli zdecydujemy się wynająć didżeja czy też prezentera muzycznego, to warto sprawdzić na jakim sprzęcie pracuje, jak wygląda jego repertuar muzyczny, a nawet wybrać się na inne wesele, podczas którego zagra nasz kandydat. Jak wiadomo starsze pokolenie patrzy trochę niechętnie na taki rodzaj oprawy muzycznej, wobec tego warto się przyjrzeć umiejętnościom didżeja w czasie jakiegoś wesela. Jeżeli przypadnie nam do gustu, nie pozostaje nam nic innego aniżeli podpisać umowę, naturalnie przedtem ustalając wszystkie szczegóły , m. in. godziny jego pracy i wynagrodzenie. 
Natomiast jeżeli postanowimy wynająć zespół weselny, to możemy  oczekiwać , iż koszty będą wyższe aniżeli w przypadku DJ-a. Ciężko tu podać konkretną kwotę, albowiem rozpiętość cenowa jest spora.Wszystko zależy od klasy zespołu muzycznego i zaplecza technicznego jakie posiadają, a także od województwa gdzie planujemy urządzić przyjęcie weselne. Solidna kapela na wesele powinna posiadać bogaty repertuar. W składzie zespołu powinien być przynajmniej jeden muzyk - wodzirej, który nie tylko obmyśli przebieg imprezy, ale zorganizuje dla gości weselnych tradycyjne konkursy i zabawy. 


Krótko mówiąc , jak możemy łatwo dostrzec to muzyka jest jednym z ważniejszych elementów udanego przyjęcia weselnego. w związku z tym nim zatwierdzimy umowę, powinniśmy być w stu procentach przekonani co do słuszności swojej decyzji . Muzyka gra nam niemal od początku wesela, do samego końca - jeżeli będzie ona pobudzać obecnych gości do wyjścia na parkiet, nasze przyjęcie weselne bez wątpienia będzie znakomite.

sobota, 02 marca 2013

Zespół na weseleWesele jak ogólnie wiadomo to typowo nasza polska tradycja. Huczne przyjęcia weselne urządzane były w w kraju nad Wisłą od setek lat i odbywają się do dziś. Oczywiście ich kształt uległa zmianie, ale zamysł pozostaje ten sam. Od pewnego czasu w naszej ojczyźnie zaczął być wdrażany pomysł, wzorem krajów z zachodu,by na uroczystość weselną do oprawy muzycznej zatrudniać tak zwanego Dj’a, a nie zespół weselny.Czy jest dobry pomysł, rozpatrzymy wszystkie za i przeciw.

W Polsce i myślę że nie tylko, jednym z elementów decydujących jest cena. Na pewno w tej kategorii zwycięża Dj, dlatego że koszt zakontraktowania zespołu weselnego może przekroczyć  nawet kilkukrotnie koszt zamówienia Dj’a.Następnym punktem jest repertuar. Teoretycznie tutaj również przoduje Dj, bo jego repertuar może być ograniczony tylko ilością CD jakie wziął. Jednak po pierwsze: każdy profesjonalny Dj ma swój główny gatunek muzyczny i woli się w nim poruszać. Po drugie: Dj jeżeli nie wziął krążków to nic więcej nie zagra, a zespół weselny, jeżeli nawet nie ma czegoś w repertuarze to może spróbowac coś zagrać. Remis.dj czy zespół weselny

Widowiskowaść. Tutaj kategorycznie wygrywa zespół weselny, ponieważ jednak czwórka lub piątka ludzi z instrumentami, grający i śpiewający przedstawiają się dalece doskonalej na scenie, niż Dj za swoją konsoletą.Jak widzimy jedno i drugie rozwiązanie ma swoje plusy i minusy.A jednak tak jak pisałem wyżej, że wesele to jest typowa polska tradycja, a niestety DiscJockey do tradycji naszych nie należy i dlatego wielu gości weselnych, szczególnie ze starszego rocznika może nie być zadowolonym z doboru takiej oprawy muzycznej wesela.

Dlatego stawiałbym na dobry muzyczny zespół weselny, który sprawi satysfakcję wszystkim obecnym gościom ale przede wszystkim parze młodej.

 
1 , 2

Naprawy blacharskie to konieczny element naprawy powypadkowej samochodu. Za pomocą wyposażenia naszej firmy w specjalistyczne oprzyrządowania możemy wypełnić je kompetentnie.

autoodnowa.net